سیستم های PushPull

سیستم های PushPull

سیستم های دارای دو فیدر

این سیستم برای کاربردهایی استفاده می شود که سیم نیاز به تغذیه در فواصل زیاد دارد. همچنین برای استفاده با فلزات پرکننده نرم مناسب است. سیستم PushPull مجهز به دو فیدر کاملاً هماهنگ شده است که سیم کشی بسیار دقیق را تضمین می کند. این یک پیش نیاز برای پایداری فرآیند بالا است، به خصوص زمانی که فواصل طولانی تغذیه سیم و فلزات پرکننده نرم درگیر باشد.

کاربرد: فلنج – سیستم های اگزوز
/ فرآیند: CMT

تمرکز در اینجا بر روی فرآیند جوشکاری عملاً بدون پاشش با سرعت جوشکاری بالا و نتایج با کیفیت بالا است.

 

 

 

 

WF 60i ROBACTA DRIVE CMT

این سیم کش بسیار پویا از تمام فرآیندهای جوشکاری – از استاندارد تا CMT پشتیبانی می کند. این را می توان هم برای روبات های بازوی توخالی و هم برای روبات های معمولی استفاده کرد.

WF 60i ROBACTA DRIVE CMT

WF 25i ROBACTA DRIVE

WF 25i RD با اندازه جمع و جور خود را تحت تاثیر قرار می دهد. می توان آن را در هر دو سیستم روبات معمولی و PAP ادغام کرد. CrashBox جدید توسعه یافته حفاظت بهینه را برای سخت افزار فراهم می کند. صرفه جویی قابل توجهی در اینجا از نظر هزینه و زمان می توان انجام داد، به ویژه در مرحله راه اندازی در فرآیندهای تولید سری.

WF 25i ROBACTA DRIVE

WeldCube – مدیریت داده همه جانبه

راه حل پکیج کامل WeldCube شامل سخت افزار، نرم افزار و بسته های خدمات تعریف شده است. این راه‌حل مستندسازی داده بسیار انعطاف‌پذیر از Fronius تضمین می‌کند که عملیات تولید سری صنعتی شما تا حد امکان در آینده مقاوم باشد.

WeldCube – مدیریت داده همه جانبه

سازگاری با ربات ها

TPS/i به سرعت و به راحتی با روبات های تولید کنندگان مختلف ارتباط برقرار می کند. ادغام سریع سیستم جوشکاری از طریق اتصالات مخصوص ربات.

سازگاری با ربات ها

crashbox مغناطیسی

CrashBox تصفیه شده به طور چشمگیری بار روی بدنه مشعل را در صورت برخورد کاهش می دهد. این امر تأثیر نیروی بار را بلافاصله پس از برخورد به حداقل می رساند و از آسیب به بدنه مشعل و واحد محرک جلوگیری می کند. دقت تنظیم مجدد بسیار بالا (+/- 0.05 میلی متر) اجازه می دهد تا تولید به سرعت از سر گرفته شود.

crashbox مغناطیسی

رابط ربات حرفه ای

رابط خارجی ربات PRO فضایی را برای اتصالات خاص مشتری و گزینه های رابط اضافی فراهم می کند. نکته مهم: نقشه برداری و سیگنال ها را می توان به سرعت و به راحتی مطابق با نیازهای مشتری تنظیم کرد.

رابط ربات حرفه ای

مقاوم سازی: رباتیک دستی

تبدیل یک منبع تغذیه دستی به یک منبع تغذیه ربات به سرعت و به راحتی با نصب یک رابط ربات انجام می شود که کنترل ربات و TPS/i را قادر می سازد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همه از رابط های استاندارد رایج ممکن است استفاده شود.

رباتیک دستی

 

 

سیستم های PushPull

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

قطعات سایش
قطعات پوشیده
مدیریت سایت

قطعات سایش

قطعات سایش برای تورچ های جوشکاری MIG/MAG از نوک تماس و نازل گاز تا آستر داخلی قطعات سایش مناسب برای هر کاربرد جوشکاری گرما، پاشش

ادامه مطلب »
ماژول پایه کیس موبایل
آموزش جوشکاری
مدیریت سایت

ماژول پایه کیس موبایل

ماژول پایه کیس موبایل جوش مجازی – آموزش جوشکار آینده با Fronius Virtual Welding، کارآموزان می توانند مهارت های اولیه جوشکاری را گام به گام

ادامه مطلب »
اتصال VIZOR
تجهیزات حفاظت فردی
مدیریت سایت

اتصال VIZOR

  اتصال VIZOR تداخل نور خارجی، انعکاس نور جوشکاری، جوشکاری در موقعیت‌های غیرقابل دسترس – عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند به میزان قابل توجهی

ادامه مطلب »