درباره فرونیوس

شرکت تجهیز صنعت هزاره از سال 2016 به عنوان نماینده رسمی شرکت فرونیوس اتریش در بخش تجهیزات و راه حل های جوش در حوزه نفت و گاز ، معدن ، سیمان و فولاد معرفی گردید و با توجه به عملکرد مطلوب در زمینه فروش و خدمات پس از فروش و همچنین ارائه راه حل های بهینه در چالشهای پیش روی مشتریان خود ، در سال 2018 به عنوان تنها نماینده رسمی و انحصاری فرونیوس در ایران و در لیست پارتنرهای جهانی فرونیوس قرار گرفت. تلاش ما این است که بیشترین تمرکزمان را بر روی آموزش ، شناسایی مشکلات مشتریان و ارائه بهترین راه حل با کمترین هزینه و بیشترین کیفیت و همچنین اطمینان از پشتیبانی و خدمات پس از فروش به مشتریان خود قراردهیم . در خصوص تکنولوژی ، عملکرد و کیفیت دستگاه های فرونیوس این اطمینان را داریم و به عنوان نماینده این شرکت سعی خواهیم نمود تا خدمات خود را همواره بهبود دهیم تا دسترسی به خدمات مورد نیاز و راندمان دستگاه های ارائه شده به مشتریان خود را به حداکثر برسانیم زیرا اعتقاد داریم ، ارائه دهنده محصولات فرونیوس و روش پشتیبانی انها نقش پر رنگی در میزان رضایت خریدارن دارد و اشنایی با تمامی قابلیت های دستگاه های فرونیوس به جهت آموزش کامل و به کار بردن آنها در فرایند جوش به دلیل حل مشکل و یا بهبود چالش های جوشکاری و اگاهی از دستورالعمل های نگهداری و تعمیرات ، نقشه ها و رویه های اپراتوری در راستای کاهش هزینه های جاری و افزایش طول عمر قطعات و دستگاه می تواند مشتریان را از انتخاب و خریدشان خرسند سازد.

درباره فرونیوس و داستان موفقیت آن:

از ریشه های خود به عنوان یک عملیات ساده یک نفره فرونیوس در سال 1945، رشد کرده و به بخشی جدایی ناپذیر از چشم انداز صنعتی تبدیل شده است. در طول سه ربع قرن گذشته، ما به عنوان یک تجارت خانوادگی از یک تعمیرگاه تخصصی منطقه ای به یک بازیگر در صحنه جهانی تبدیل شده ایم. داستان ما با بنیانگذار شرکت، گونتر فرونیوس شروع می شود، که به عنوان یک مرد تعمیر کار امرار معاش می کرد. سپس این ایده مطرح شد که همه چیز را تغییر داد: مهندس برق آموزش دیده دستگاهی برای شارژ مجدد باتری خودرو ساخت که به آنها اجازه می داد برای مدت طولانی تری استفاده شوند. و با آن، فرونیوس متولد شد.
تکنولوژی پیشرفته و کیفیت محض محصولات نوآورانه Fronius برای نسل‌ها مردم را سرشار از اشتیاق کرده است و باعث ایجاد اعتماد، و رضایت می‌شود. پایداری آنها چشمگیر است، آنها بهره وری را افزایش می دهند، بازده انرژی را افزایش می دهند و همچنین هزینه های عملیاتی را کاهش می دهند. آنها به مشتریان ما کمک می کنند تا پیشرفت چشمگیری داشته باشند و پایه های رشد و توسعه موفق را پی ریزی کنند. Fronius دارای 37 شرکت تابعه در پنج قاره است – با این حال ما هنوز همان شرکتی هستیم که ارزش‌های یک تجارت خانوادگی را با ریشه‌های منطقه‌ای و چشم‌اندازهای یک شرکت جهانی ترکیب می‌کنیم.​

هیئت مدیره فرونیوس