سیستم PowerDrive

سیستم PowerDrive

سیستم با یک فیدر
سیستم PowerDrive جایگزینی برای سیستم PushPull است. این فقط از یک سیم کش، یعنی WF 25i RD استفاده می کند که در انتهای بازوی ربات قرار می گیرد و سیم کشی قابل اعتماد و ثابت را تضمین می کند. این ویژگی تغذیه سیمی پویا امکان استفاده از فرآیند PMC Mix Drive را فراهم می‌کند که به‌ویژه در کاربردهای آلومینیومی نشان خود را نشان می‌دهد.

کاربرد: قاب دوچرخه
فرآیند: PMC Mix Drive

تمرکز در اینجا بر روی تعامل بین ظاهر بهینه درز جوش و سرعت جوش در عین حفظ کیفیت ثابت است.

 

 

WF 25i ROBACTA DRIVE

WF 25i RD با اندازه جمع و جور خود را تحت تاثیر قرار می دهد. می توان آن را در هر دو سیستم روبات معمولی و PAP ادغام کرد. CrashBox جدید توسعه یافته حفاظت بهینه را برای سخت افزار فراهم می کند. صرفه جویی قابل توجهی در اینجا از نظر هزینه و زمان می توان انجام داد، به ویژه در مرحله راه اندازی در فرآیندهای تولید سری.

WF 25i ROBACTA DRIVE

سازگاری با ربات ها

TPS/i به سرعت و به راحتی با روبات های تولید کنندگان مختلف ارتباط برقرار می کند. ادغام سریع سیستم جوشکاری از طریق اتصالات مخصوص ربات.

سازگاری با ربات ها

crashbox مغناطیسی

CrashBox تصفیه شده به طور چشمگیری بار روی بدنه مشعل را در صورت برخورد کاهش می دهد. این امر تأثیر نیروی بار را بلافاصله پس از برخورد به حداقل می رساند و از آسیب به بدنه مشعل و واحد محرک جلوگیری می کند. دقت تنظیم مجدد بسیار بالا (+/- 0.05 میلی متر) اجازه می دهد تا تولید به سرعت از سر گرفته شود.

crashbox مغناطیسی

مدیریت داده همه جانبه – WELDCUBE

راه حل پکیج کامل WeldCube شامل سخت افزار، نرم افزار و بسته های خدمات تعریف شده است. این راه‌حل مستندسازی داده بسیار انعطاف‌پذیر از Fronius تضمین می‌کند که عملیات تولید سری صنعتی شما تا حد امکان در آینده مقاوم باشد.

مدیریت داده همه جانبه WELDCUBE

مقاوم سازی: رباتیک دستی

تبدیل یک منبع تغذیه دستی به یک منبع تغذیه ربات به سرعت و به راحتی با نصب یک رابط ربات انجام می شود که کنترل ربات و TPS/i را قادر می سازد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همه از رابط های استاندارد رایج ممکن است استفاده شود.

مقاوم سازی: رباتیک دستی

 

 

سیستم پاور درایو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

قطعات سایش
قطعات پوشیده
مدیریت سایت

قطعات سایش

قطعات سایش برای تورچ های جوشکاری MIG/MAG از نوک تماس و نازل گاز تا آستر داخلی قطعات سایش مناسب برای هر کاربرد جوشکاری گرما، پاشش

ادامه مطلب »
ماژول پایه کیس موبایل
آموزش جوشکاری
مدیریت سایت

ماژول پایه کیس موبایل

ماژول پایه کیس موبایل جوش مجازی – آموزش جوشکار آینده با Fronius Virtual Welding، کارآموزان می توانند مهارت های اولیه جوشکاری را گام به گام

ادامه مطلب »
اتصال VIZOR
تجهیزات حفاظت فردی
مدیریت سایت

اتصال VIZOR

  اتصال VIZOR تداخل نور خارجی، انعکاس نور جوشکاری، جوشکاری در موقعیت‌های غیرقابل دسترس – عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند به میزان قابل توجهی

ادامه مطلب »