TransSteel 5000 PULSE

 

TransSteel 5000 PULSE

چه در ساخت کانتینر، چه ساخت پل و چه کالاهای زرد…

نزدیک به 170 ویژگی بهینه سازی شده، سری TransSteel ویژگی های مورد نیاز بخش ساخت و ساز فولادی سنگین را دارد. با این حال منبع انرژی همه کاره باقی می ماند: نسخه های TransSteel با عملکرد پالس، بازی کودکانه با کاربردهای آلومینیوم و فولاد ضد زنگ را ایجاد می کنند. شرکت‌های کوچک و متوسط ​​می‌توانند از این تنوع مواد بهره ببرند، زیرا تنها یک دستگاه برای پوشش طیف وسیعی از کاربردها کافی است. فلسفه زیربنایی – در بالای همه چیز بمانید. بنابراین، طیف عملکرد TransSteel به طور عمدی به موارد ضروری در همه زمینه ها طبق شعار کاهش یافته است – تا آنجا که لازم باشد، با بهترین دید ممکن و سهولت در کار.

TransSteel 5000 PULSE

 

جزئیات محصول

داده های تکنیکی

ولتاژ شبکه 380/400V
تحمل ولتاژ شبکه +10/15%-
حداقل جریان جوشکاری 10A
حداکثر جریان جوشکاری 500A
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 500A / 40%
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 420A / 60%
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 360A / 100%
ولتاژ مدار باز 65V
درجه محافظت 23IP
طول 747mm
عرض 300mm
ارتفاع 497mm
وزن 32,5kg

 

جوشکاری با قدرت بالا و طیف وسیعی از کاربردها

40٪ چرخه وظیفه

چهار دقیقه جوش مداوم در حداکثر توان خروجی، به عبارت دیگر، یک دقیقه بیشتر خروجی تولیدی در مقایسه با میانگین در این محدوده توان.

167 ویژگی

  • / فولاد، CrNi، AlMg، AlSi، هسته فلزی، روتیل FCW، پایه FCW، خود محافظ
  • / 0.8 – 1.6 میلی متر قطر سیم
  • / هشت مخلوط گازی مختلف
آماده جوش در سه مرحله

مفهوم عملیاتی بصری جوشکاران را قادر می‌سازد تا فوراً کار را شروع کنند – نیازی به دانش قبلی در مورد دستگاه نیست. تمام پارامترهای جوشکاری ضروری را می توان در پانل جلویی مشاهده و تنظیم کرد. تنها پارامترهایی که باید قبل از شروع جوشکاری انتخاب شوند عبارتند از: گاز، قطر سیم و ضخامت مواد.

70٪ کار مجدد کمتر، 30٪ جوش سریعتر

عملکرد پالس TransSteel 4000 und TransSteel 5000 Pulse باعث می شود سرعت جوشکاری سریعتر در مواد ضخیم تر انجام شود. قوس پالسی همچنین میزان کار مجدد را کاهش می دهد، زیرا پاشش جوش کمتری ایجاد می شود.

 

توابع جوشکاری MIG/MAG

نبض
جوش کنترل شده و سریع
پالس های جدید TransSteel 4000 Pulse و TransSteel 5000 Pulse نشان دهنده ورود قوس پالسی در سری TransSteel هستند. جوشکاری کنترل شده در محدوده قوس میانی همراه با جوش پذیری بهینه هنگام کار با آلومینیوم اکنون بخشی از بسته بندی اولیه است.حالت ویژه 4 مرحله ایبرای یک قوس پایدارتر
“حالت 4 مرحله ای ویژه” به ویژه برای جوشکاری در محدوده توان بالاتر مناسب است. در حالت 4 مرحله‌ای ویژه، جوشکاری با توان کمتر شروع می‌شود که باعث می‌شود قوس تثبیت شود.

SYNCROPULSE
ریپلینگ درز برای آلیاژهای آلومینیوم
گزینه “SynchroPulse” برای جوشکاری آلیاژهای آلومینیوم در مواقعی که ظاهر درز موج دار مورد نیاز است توصیه می شود. این اثر با اصلاح قدرت جوش بین دو نقطه عملیاتی به دست می آید.

 

 

TransSteel 5000 PULSE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط