TPS 320i C

 

TPS 320i C

با نسخه های فشرده جدید، تمام مزایای محدوده TPS/i در طراحی جمع و جورتر جمع آوری شده است. آنها با ابعاد جمع و جور و سیم کش داخلی خود، جایگزینی با صرفه جویی در فضا، قابل حمل و در عین حال بسیار قدرتمند برای سایت های ساخت و ساز و کارگاه ها به ویژه ارائه می کنند. آنها با طیف گسترده ای از کاربردهای خود، شرکای ایده آل برای انجام کارهای تعمیر و نگهداری هستند.

TPS 320i C

 

جزئیات محصول

داده های تکنیکی

ولتاژ شبکه 3x400V
فرکانس شبکه 50-60Hz
حداقل جریان جوشکاری 3A
حداکثر جریان جوشکاری 320A
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 320A / 40%
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 260A / 60%
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 220A / 100%
ولتاژ مدار باز 71V
درجه محافظت 23IP
طول 706mm
عرض 300mm
ارتفاع 510mm
وزن 35,8kg

 

نکات برجسته

اتصال دهنده سیستم FRONIUS

اتصال سیستم Fronius یک نقطه اتصال مرکزی برای همه رسانه ها است. این به کاربران این امکان را می‌دهد که به سادگی و با خیال راحت، بدون ابزار، بسته شلنگ را قفل کنند تا انتقال جریان قابل اعتماد را تضمین کند. این منجر به زمان نگهداری کوتاه تر و تعویض سریع تر قطعات فرسوده می شود.

پلاگین و جوش

همه اجزا را می توان به راحتی و بدون هیچ ابزاری به هم متصل کرد. به لطف تشخیص خودکار اجزا، سیستم همیشه می داند که کدام قطعات متصل هستند و در مورد هر گونه ناسازگاری هشدار می دهد. این بدان معناست که تعدیل نادرست ناکارآمد را می توان تقریباً به طور کامل رد کرد.

سرعت نت

یک گذرگاه داده 100 مگابیت بر ثانیه تبادل اطلاعات اجزا را تضمین می کند. SpeedNet ارتباطات سریعتر، کنترل دقیق فرآیند و بازیابی تمام وضعیت های سیستم را در زمان واقعی امکان پذیر می کند.

 

انواع محصول خاص کشور

بدون وابستگی به ولتاژ شبکه

منابع برق در انواع خاص کشور موجود هستند، به این معنی که می توانند در مناطقی با ولتاژهای شبکه متفاوت استفاده شوند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً با مخاطب محلی Fronius خود تماس بگیرید.

 

TPS 320i C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط