دستگاه جوش TPS 320i

دستگاه جوشکاری TPS 320i

دستگاه جوشکاری TPS 320i از جمله دسته های میگ مگ است.

TPS/i یک نابغه جهانی است که در رده های قدرت 320، 400، 500 و 600 A موجود می باشد. با توجه به بازطراحی صفر تاصدی تکنولوژی TPS/i، قابلیت های جوشکاری به طور قابل توجهی بهبود یافته است، ارتباط بین انسان و ماشین بهبود یافته است، و کار با آن به بسیار ساده است. طراحی چندمنظوره و پتانسیل افزودن اپلیکیشن های مختلف، درجه بالایی از انعطاف پذیری را تضمین می کند. با اجزای کاملا هماهنگ شده با یکدیگر، TPS/i سیستم جوشکاری آینده است.

 

دستگاه جوشکاری میگ مگ TPS 320i

جزئیات محصول

ولتاژ شبکه 3x 400V
فرکانس شبکه 50-60Hz
حداقل جریان جوشکاری 3A
حداکثر جریان جوشکاری 320A
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 320A / 40%
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 260A / 60%
جریان جوشکاری / چرخه کار [10 دقیقه/40 درجه سانتیگراد] 240A / 100%
ولتاژ مدار باز 73V
درجه محافظت IP23
طول 706 mm
عرض 300 mm
ارتفاع 510 mm
وزن 33,7 kg

 

نکات برجسته

PLAIN-TEXT DISPLAY

صفحه نمایش متن ساده TPS/i به راحتی و به طور شهودی از طریق رابط کاربری گرافیکی آن کنترل می شود.صفحه نمایش با خواسته های عملی محیط جوشکاری بهینه شده است. رنگ ها، چشم انداز، روشنایی، استحکام و … برای اطمینان از کار، آسان و کارآمد طراحی شده اند. جوشکاری آسان تر از هر زمان دیگری است – قابلیت کار حتی با دستکش.

FRONIUS SYSTEM CONNECTOR

کانکتور سیستم فرونیوس یک نقطه اتصال مرکزی برای همه رسانه ها است.و این اجازه را می دهد تا کاربران به سادگی و بدون ابزار HOSEPACK را  برای ایجاد یک جریان قابل اعتماد قفل نمایند .

PLUG & WELD

تمام قطعات را می توان به راحتی و بدون ابزار به لطف تشخیص خودکار قطعات متصل کرد, سیستم همیشه می داند که کدام اجزا به هم متصل هستند و نسبت به هرگونه ناسازگاری هشدار می دهد. این بدان معناست که تعدیل نادرست می تواند تقریبا به طور کامل رد شود.

SPEEDNET

گذرگاه داده 100 مگابیت در ثانیه تبادل داده اجزا را تضمین می کند. SPEEDNET ارتباط سریع تر, کنترل فرایند دقیق و بازیابی تمام وضعیت سیستم در زمان واقعی  را فراهم می سازد.

 

انواع محصول خاص کشور

NO GRID-VOLTAGE DEPENDENCE

منابع قدرت در انواع مختلف ولتاژ در کشورها در دسترس هستند, بدین معنی که همچنین می توانید در مناطق با ولتاژ شبکه های مختلف استفاده شود.

دستگاه جوش میگ مگ TPS 320i

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط