درباره ما

تجهیز صنعت هزاره (MIP)

تجهیز صنعت هزاره (MIP) مفتخر است که به عنوان تامین کننده معتبر صفحات سنگین، ورق های مقاوم در برابر سایش، ورق های فولادی ضد زنگ، صفحات CrMo، کلیه گریدهای لوله و لوله، فلنج و اتصالات، سوپرآلیاژ و همچنین جوشکاری قابل مصرف در تقاضا شناخته می شود. صنایعی مانند نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، معدن، فولاد و نیرو.

از ابتدای سال 2016، M.I.P مفتخر است که به عنوان شریک انحصاری فروش و خدمات Fronius International GmbH (www.fronius.com) یکی از رهبران نوآوری جهان در بخش بازار جوش قوس الکتریکی شناخته می شود که محصولات و سیستم های کامل را ارائه می دهد – دستی و خودکار – در بازار جهانی فناوری جوش.

استفاده از دفاتر همکاری ما در دبی و هند به ما این امکان را می دهد که در سراسر جهان به کارخانه های درجه یک در زمینه های فوق دسترسی داشته باشیم و با راه حل های مناسب به مشتریان خود خدمت کنیم.

ما همچنین توزیع کننده مجاز و انحصاری دستگاه های جوش Fronius در اتریش هستیم.

ما می‌توانیم توصیه‌هایی در مورد انتخاب دستگاه‌های جوش ما ارائه دهیم و در کاربرد صحیح به شما کمک کنیم. ما سعی می کنیم با برگزاری سمینارها مشتریان خود را در جریان آخرین روش های جوشکاری قرار دهیم.

اگر علاقه مند به شرکت در سمینارهای آینده ما هستید یا به کمک فنی در مشاغل جوشکاری شرکت خود نیاز دارید، با ما تماس بگیرید. ما یک مرکز مجهز در تهران داریم که در آن اقلام زیادی برای تحویل سریع در داخل ایران نگهداری می کنیم.

آیا می خواهی به روز بمانی؟ مشترک شدن در خبرنامه ما!